Item temporarily unavailable, it may be back in stock soon.
You May Also Like
% Coupon OffersUse code NUTRABAY5 to get a flat 5% on your 1st order.
Shipped within 1 day. Free shipping on orders above ₹350.
Free Delivery
Free Delivery
14 Days Return
Pay on Delivery
| Weight | 0.5 kg |
| Flavour | Chocolate |
| Preference | Vegetarian |
| Number of Servings | 20 |
| Serving Size | 25g |
| Protein | 50 % |
| Protein Per Serving | 12.5 g |
| Price Per Serving | ₹63.8 |
| Price Per Gram of Protein | ₹5.1 |
| Form | Powder |
| Packaging Type | Jar |
| Benefits | Weight Management |
| Gender | Male, Female |
| Gtin | 8906082524781 |
| SKU | NB-KPV-1009-02 |
MANUFACTURER DETAILS | |
| M/s Nutriley Healthcare Pvt. Ltd., Plot No. 16, Moja patan, Near Arya Nagar Hisar, Haryana-125001 Country of Origin - India | |
BRAND DETAILS | |
| Kapiva (Adret Retail Pvt. Ltd.) Sy No 16-1 And 17-2, Vaishnavi Tech Park, Ambalipura Village, Varthur Hobli, Varthur, Bengaluru-560103 FSSAI Lic No. 10018022007987 [email protected], 918291147064 | |
View More | |
Ratings & Reviews
No customer reviews yet.
Be the first one to review it.
The product information provided here is for reference only. There can occasionally be some mismatch in the images and the actual physical product since the brand may update the product labels from time to time.