Item temporarily unavailable, it may be back in stock soon.
You May Also Like
Shipped within 1 day. Free shipping on orders above ₹350.
Free Delivery
Free Delivery
14 Days Return
Pay on Delivery
| Weight | 1.13 kg |
| Flavour | Chocolate |
| Preference | Vegetarian |
| Number of Servings | 6 |
| Serving Size | 182g |
| Protein | 27 % |
| Protein Per Serving | 50 g |
| Price Per Serving | ₹390.3 |
| Price Per Gram of Protein | ₹7.8 |
| Form | Powder |
| Packaging Type | Jar |
| Benefits | Build Muscle, Strength |
| Gender | Male, Female |
| SKU | NB-GNC-1050-01 |
MANUFACTURER DETAILS | |
| Maxcure Nutravedics Limited 13 Sector-6A, I.I.E., SIDCUL, Haridwar - 249403, Uttarakhand Country of Origin - India | |
BRAND DETAILS | |
| GNC (Guardian Healthcare Services Pvt. Ltd.) 12-14, 3rd Floor, Brady House, Veer Nariman Road, Fort, Mumbai-400001, India FSSAI Lic No. 10016011003870 [email protected], 18002668666 | |
View More | |
Ratings & Reviews
No customer ratings & reviews yet
Be the first one to review it.
The product information provided here is for reference only. There can occasionally be some mismatch in the images and the actual physical product since the brand may update the product labels from time to time.