Item temporarily unavailable, it may be back in stock soon.
You May Also Like
Shipped within 1 day. Free shipping on orders above ₹350.
Free Delivery
Free Delivery
14 Days Return
Pay on Delivery
| Weight | 2.72 kg |
| Flavour | Chocolate Peanut Butter |
| Preference | Non-Vegetarian |
| Number of Servings | 8 |
| Serving Size | 332g |
| Protein | 15 % |
| Protein Per Serving | 50 g |
| Price Per Serving | ₹385.0 |
| Price Per Gram of Protein | ₹7.7 |
| Form | Powder |
| Packaging Type | Jar |
| Benefits | Muscle Recovery |
| Gender | Male, Female |
| SKU | NB-MUP-1011-05 |
IMPORTER DETAILS | |
| 1. Shri Balaji Overseas M/s Shri Balaji Overseas Khasra No. 731/1, Div-III, Phimi Road, Mundka,Delhi 110041, India Email: [email protected] FSSAI licence Number: 10015011002705 | |
MANUFACTURER DETAILS | |
| MusclePharm, 4721 Ironton St, Building A Denver, Colorado, USA Country of Origin - United States | |
BRAND DETAILS | |
| MusclePharm (Musclepharm) | |
View More | |
Ratings & Reviews
07 Jan, 2019
24 Oct, 2019
The product information provided here is for reference only. There can occasionally be some mismatch in the images and the actual physical product since the brand may update the product labels from time to time.