Item temporarily unavailable, it may be back in stock soon.
You May Also Like
Shipped within 1 day. Free shipping on orders above ₹350.
Free Delivery
Free Delivery
14 Days Return
Pay on Delivery
| Weight | 9.07 kg |
| Flavour | Dark Chocolate |
| Preference | Vegetarian |
| Number of Servings | 73 |
| Serving Size | 2 scoops (145g) |
| Protein Per Serving | 30 g |
| Recommended Usage | mix 1 scoop of king mass xl for 8-10oz of water or milk. shake vigorously. |
| Price Per Serving | ₹126.8 |
| Price Per Gram of Protein | ₹4.2 |
| Form | Powder |
| Packaging Type | Pouch |
| Gender | Male, Female |
| Gtin | 851988008379 |
| SKU | NB-RON-1004-09 |
IMPORTER DETAILS | |
| 1. M/s Global Impex Khasra no. 731/1, Bhagwan Parshuram Marg, Opp. Metro Pillar no. 548, Village Mundka, Delhi-110041,North West ,Delhi-110041 Email: [email protected] Phone: 9268885807 FSSAI licence Number: 13321999000404 | |
MANUFACTURER DETAILS | |
| 635 Century Point, Suite 121, Lake Mary, Florida ,32746 Country of Origin - United States | |
BRAND DETAILS | |
| Ronnie Coleman (Ronnie Coleman) | |
View More | |
Ratings & Reviews
03 Jan, 2021
23 Jun, 2020
05 Feb, 2020
27 Dec, 2018
The product information provided here is for reference only. There can occasionally be some mismatch in the images and the actual physical product since the brand may update the product labels from time to time.