Category:Muesli

Bestsellers on Nutrabay in Muesli

Our most popular products based on sales, updated frequently.

#1
Pintola High Protein Muesli Dark Chocolate & Cranberry

Pintola High Protein Muesli Dark Chocolate & Cranberry

1 kg (2.2 lb)

Vegetarian

4.5 (49)

₹639

MRP: ₹710

₹64 / 100 g

Add
#2
MuscleBlaze High Protein Muesli

MuscleBlaze High Protein Muesli

1 kg (2.2 lb), Blue Tokai Mocha Bew
Vegetarian

3.5 (4)

₹599

MRP: ₹725

₹60 / 100 g

Add
#3
Alpino Super Muesli Fruits, Nuts & Seeds -12g Protein per 100g, High Fibre Multigrain Breakfast Cereal

Alpino Super Muesli Fruits, Nuts & Seeds -12g Protein per 100g, High Fibre Multigrain Breakfast Cereal

400 g (0.88 lb), Berry Punch
Vegetarian

5.0 (2)

₹287

MRP: ₹369

₹72 / 100 g

Add
#4
Alpino Millet Muesli Nut Delight

Alpino Millet Muesli Nut Delight

400 g (0.88 lb)
Vegetarian

3.0 (1)

₹249

MRP: ₹369

₹62 / 100 g

Add