Category:Shilajit

Bestsellers on Nutrabay in Shilajit

Our most popular products based on sales, updated frequently.

#2
Kapiva Shilajit Gold Resin

Kapiva Shilajit Gold Resin

20 g (0.04 lb)
Vegetarian

4.5 (56)

₹1,349

MRP: ₹1,549

₹6745 / 100 g

Add
#3
Kapiva Shilajit Gold

Kapiva Shilajit Gold

60 Caps

Vegetarian

4.3 (23)

₹949

MRP: ₹1,499

₹16 / count

Add
#4
Kapiva Himalayan Shilajit Resin

Kapiva Himalayan Shilajit Resin

20 g (0.04 lb)
Vegetarian

4.6 (10)

₹999

MRP: ₹1,199

₹4995 / 100 g

Add
#5
Dr. Morepen Shilajit Capsules For Strength, Stamina & Vigor

Dr. Morepen Shilajit Capsules For Strength, Stamina & Vigor

Unflavoured, 60 Caps
Vegetarian

3.7 (3)

₹383

MRP: ₹649

₹6 / count

Add
#6
Dr. Morepen Shilajit Gummies

Dr. Morepen Shilajit Gummies

Green Mango, 30 Gummies
Vegetarian

5.0 (1)

₹539

MRP: ₹699

₹18 / count

Add
#7
Neuherbs Shilajit/Shilajeet Gold Ultra | Boost Energy, Strength & Stamina
#9
Rasayanam Shilajit Gold Resin

Rasayanam Shilajit Gold Resin

20 g (0.04 lb)
Vegetarian

₹999

MRP: ₹1,499

₹4995 / 100 g

Add
#10
Neuherbs Pure Himalayan Shilajit/Shilajeet Resin | For Energy, Stamina & Strength

Neuherbs Pure Himalayan Shilajit/Shilajeet Resin | For Energy, Stamina & Strength

20 g (0.04 lb), Resin
Vegetarian

4.6 (5)

₹699

MRP: ₹999

₹3495 / 100 g

Add