BPI Sports Bulk Muscle XL

Authentic
Vegetarian
product_image_1
BPI Sports
starstarstarstarstarstarstarstarstarstar
4.5(1)
starstarstarstarstarstarstarstarstarstar
8 Ratings & 1 Review

Bpi sports bulk muscle xl

₹1,099-₹2,749
Authentic
In Stock
Flavour: Select Flavour
  • Chocolate

Weight:Select Weight

  • 1 kg (2.2 lb)
  • 3 kg (6.6 lb)
  • You May Also Like

    41% OFF off background41% OFF
    Nutrabay Gold Bulk Up Mass Gainer
    plus_button
    Vegetarian

    4.6 (281)

    Nutrabay Gold Bulk Up Mass Gainer

    3 kg (6.6 lb), Chocolate

    arrowdown-3 kg (6.6 lb), Chocolate-0

    ₹2,499

    MRP: ₹4,249

    ₹83 / 100 g

    34% OFF off background34% OFF
    Nutrabay Mega Mass High Protein Weight Gainer
    plus_button
    Vegetarian

    4.6 (305)

    Nutrabay Mega Mass High Protein Weight Gainer

    1 kg (2.2 lb), Rich Chocolate Creme

    arrowdown-1 kg (2.2 lb), Rich Chocolate Creme-1

    ₹1,399

    MRP: ₹2,149

    ₹140 / 100 g

    11% OFF off background11% OFF
    Nutrabay Gold Hydrolyzed Pea Protein
    plus_button
    Vegetarian

    4.4 (3215)

    Nutrabay Gold Hydrolyzed Pea Protein

    1 kg (2.2 lb), Rich Chocolate Creme

    arrowdown-1 kg (2.2 lb), Rich Chocolate Creme-2

    ₹1,599

    MRP: ₹1,799

    ₹160 / 100 g

    25% OFF off background25% OFF
    Nutrabay Pure Pea Protein Isolate
    plus_button
    Vegetarian

    4.4 (3436)

    Nutrabay Pure Pea Protein Isolate

    1 kg (2.2 lb), Unflavoured

    arrowdown-1 kg (2.2 lb), Unflavoured-3

    ₹999

    MRP: ₹1,349

    ₹100 / 100 g

    20% OFF off background20% OFF
    Nutrabay Gold Micronized Creatine Monohydrate
    plus_button
    Vegetarian

    4.6 (4559)

    Nutrabay Gold Micronized Creatine Monohydrate

    120 g (0.26 lb), Orange

    arrowdown-120 g (0.26 lb), Orange-4

    ₹399

    MRP: ₹499

    ₹333 / 100 g

    20% OFF off background20% OFF
    Nutrabay Pure Creatine Monohydrate Micronized
    plus_button
    Vegetarian

    4.7 (5800)

    Nutrabay Pure Creatine Monohydrate Micronized

    400 g (0.88 lb), Unflavoured

    arrowdown-400 g (0.88 lb), Unflavoured-5

    ₹999

    MRP: ₹1,249

    ₹250 / 100 g

    20% OFF off background20% OFF
    Nutrabay RageX Pre-Workout | L-Citrulline, Beta-Alanine, Caffeine & Black Pepper Extract | Energy, Focus & Pump
    plus_button
    Vegetarian

    4.2 (327)

    15% OFF off background15% OFF
    Nutrabay Vital Whey Protein
    plus_button
    Vegetarian

    4.6 (429)

    Nutrabay Vital Whey Protein

    1 kg (2.2 lb), Kesar Kulfi

    arrowdown-1 kg (2.2 lb), Kesar Kulfi-7

    ₹1,399

    MRP: ₹1,649

    ₹140 / 100 g

    22% OFF off background22% OFF
    Nutrabay Gold L-Citrulline DL-Malate
    plus_button
    Vegetarian

    4.6 (220)

    Nutrabay Gold L-Citrulline DL-Malate

    250 g (0.55 lb), Lemon

    arrowdown-250 g (0.55 lb), Lemon-8

    ₹699

    MRP: ₹899

    ₹280 / 100 g

    Nutrabay Gold Whey Protein Concentrate
    plus_button
    Vegetarian

    4.7 (2149)

    Nutrabay Gold Whey Protein Concentrate

    1 kg (2.2 lb), Rich Chocolate Creme

    arrowdown-1 kg (2.2 lb), Rich Chocolate Creme-9

    ₹3,349

    ₹335 / 100 g

    20% OFF off background20% OFF
    Nutrabay 3000mg Liquid L-Carnitine + Vitamin B5
    plus_button
    Vegetarian

    4.6 (229)

    Nutrabay 3000mg Liquid L-Carnitine + Vitamin B5

    450 ml, Mango Strawberry

    arrowdown-450 ml, Mango Strawberry-10

    ₹949

    MRP: ₹1,199

    ₹211 / 100 ml

    delivery truck

    Shipped within 1 day. Free shipping on orders above ₹350.

    • Free Delivery

      Free Delivery

      Free Delivery

    • 14 Days Return

      14 Days Return

    • Pay on Delivery

      Pay on Delivery

    Authentic Shield
    AuthenticSourced from Bpi Sports
    Sold & Fulfilled By: Nutrabay.com
    Brand Authorized
    View Certificate

    Ratings & Reviews

    4.5 / 5
    starstarstarstarstarstarstarstarstarstar

    8 Ratings & 1 Review

    • 5
      NaN%
    • 4
      NaN%
    • 3
      NaN%
    • 2
      NaN%
    • 1
      NaN%
    Customer Review (1)
    PranjalVerified
    11 Jan'24
    5.0

    "can't explain"

    what a flavour made by bpi,thank you nutrbay giving us original product to us.bpi banana 🍌 flavour is awesome.
    ₹1,099 - ₹2,749
    View all bestsellers in Mass and Weight Gainers
    purchase protection
    Similar Products
    View All

    Explore Our Top Categories