Weight:100 g (0.22 lb)
You May Also Like
% Freebie OffersUnlock freebies on cart above ₹1,499
% Coupon OffersUse code NUTRABAY5 to get a flat 5% on your 1st order.
Shipped within 1 day. Free shipping on orders above ₹350.
Free Delivery
Free Delivery
14 Days Return
Pay on Delivery
| Best Before | December 2027 |
| Weight | 0.1 kg |
| Flavour | Unflavoured |
| Preference | Vegetarian |
| Number of Servings | 33 |
| Serving Size | 3g |
| Recommended Usage | consume 3g per day |
| Price Per Serving | ₹13.3 |
| Form | Powder |
| Packaging Type | Jar |
| Benefits | Build Muscle, Energy, Strength |
| Gender | Male, Female |
| Lifestage | Adults |
| Gtin | 8906044542068 |
| SKU | NB-HLF-1062-01 |
MANUFACTURER DETAILS | |
| SCO-122 URBAN ESTATE PHASE -2 JALANDHAR ,Punjab Country of Origin - India | |
BRAND DETAILS | |
| Healthfarm (Divine Pharma) Divine Pharma, Plot No. 31, Phase-III, Industrial Area, Sansarpur Terrace, Kangra, Himachal Pradesh 176501, India FSSAI Lic No. 10921004000058 [email protected], 18001809438 | |
View More | |
Ratings & Reviews
No customer reviews yet.
Be the first one to review it.
The product information provided here is for reference only. There can occasionally be some mismatch in the images and the actual physical product since the brand may update the product labels from time to time.