Weight:2.5 kg (5.5 lb)
You May Also Like
% Coupon OffersUse code NUTRABAY5 to get a flat 5% on your 1st order.
Shipped within 1 day. Free shipping on orders above ₹350.
Free Delivery
Free Delivery
14 Days Return
Pay on Delivery
| Best Before | January 2028 |
| Weight | 2.5 kg |
| Preference | Vegetarian |
| Number of Servings | 15 |
| Serving Size | 32g |
| Protein | 25 % |
| Protein Per Serving | 8 g |
| Price Per Serving | ₹64.6 |
| Price Per Gram of Protein | ₹8.1 |
| Form | Butter |
| Packaging Type | Jar |
| Benefits | Muscle Recovery, Weight Management |
| Gender | Male, Female |
| Gtin | 8904327600849 |
| SKU | NB-MYF-1008-03 |
MANUFACTURER DETAILS | |
| SuperNutri Foods, 114/2 Palitana Road, Talaja 364140 Gujarat Country of Origin - India | |
BRAND DETAILS | |
| Myfitness Peanut Butter (Tanvi Fitness Private Limited) 287-288, Landmark Business Hub, Tokarkhada, Dadra Nagar Haveli, Silvassa 396230 India FSSAI Lic No. 10019023000027 [email protected], 917096699111 | |
View More | |
Ratings & Reviews
Recommended by
50+ happy customers
18 Apr, 2026
"The taste is really good i will rate it 10/8"
05 Apr, 2025
31 Mar, 2026
"Good"
10 Dec, 2025
"owsme"
27 Sep, 2025
"product received too late"
25 Aug, 2025
"Nice"
25 Jul, 2025
"good"
13 Jul, 2025
"nice product"
18 Jun, 2025
"good product"
17 May, 2025
"best product"
The product information provided here is for reference only. There can occasionally be some mismatch in the images and the actual physical product since the brand may update the product labels from time to time.