Pack Size:450 tabs
You May Also Like
% Coupon OffersUse code NUTRABAY5 to get a flat 5% on your 1st order.
Shipped within 1 day. Free shipping on orders above ₹350.
Free Delivery
Free Delivery
14 Days Return
Pay on Delivery
| Best Before | July 2027 |
| Pack Size | 450 ml |
| Flavour | Blueberry |
| Preference | Vegetarian |
| Number of Servings | 30 |
| Serving Size | 15ml |
| Recommended Usage | take 1 tablespoon (15 ml) mixed with 100 ml of water. |
| Shelf Life | 18 months |
| Price Per Serving | ₹48.3 |
| Form | Liquid |
| Packaging Type | Bottle |
| Benefits | Fat Loss |
| Gender | Female, Male |
| Lifestage | Adults |
| Gtin | 8906197492036 |
| SKU | NB-OSC-1026-07 |
IMPORTER DETAILS | |
| 1. Muscle House India 10168 first floor main gurudwara road, Karol Bagh, Delhi 110005, India Email: [email protected] Phone: 01145960935 FSSAI licence Number: 10016011003643 | |
MANUFACTURER DETAILS | |
| Swasthum Wellness Pvt. Ltd. 43-A, Naresh Park, Nangloi, New Delhi - 110041 FSSAI Lic No. 10017011004609 Country of Origin - India | |
BRAND DETAILS | |
| One Science Nutrition (One Science Nutrition) | |
View More | |
Ratings & Reviews
No customer ratings & reviews yet
Be the first one to review it.
The product information provided here is for reference only. There can occasionally be some mismatch in the images and the actual physical product since the brand may update the product labels from time to time.